Modne ciuszki dla dzieci na wiosnę

ciuszki dziecięce

Wyższe temperatury i pierwsze mocniejsze promienia słońca sygnalizują nadchodzącą wiosnę. Cały czas jednak można spodziewać się temperatur minusowych, a sama pogoda może spłatać jeszcze niejednego figla. Jak w tym okresie ubierać dziecko, by było mu wygodnie i jednocześnie wyglądało modnie?

Warstwy ubrania

Ubieranie dziecka na cebulkę to wciąż najlepszy sposób, by sprawnie i skutecznie kontrolować jego temperaturę i reagować w przypadku przegrzania lub marznięcia. Należy pamiętać tylko o zasadzie, która mówi, że dziecko spacerujące w wózku należy ubrać w jedną warstwę więcej od siebie. Wiosną śmiało możemy zrezygnować w kombinezonów, zastępując je modnymi ciuszkami dla dzieci – bluzami, sweterkami i spodenkami.

Przykładowe komplety

Wiosną sprawdzi się zestaw: kalesonki, skarpetki, koszulka, bluza, kurteczka. Modne ciuszki dla dzieci na wiosnę można kupić w sklepie stacjonarnym albo przez internet, gdzie zazwyczaj jest większy wybór i niższe ceny. Jeśli maluch przebywa w wózku, cały czas powinien znajdować się w nim polarowy, przyjemny w dotyku kocyk, którym będziemy mogli odkryć dziecko. Co jakiś czas warto sprawdzać temperaturę na pleckach dziecka – zarówno tego leżącego w łóżku, jak biegającego i ewentualnie dodawać lub zdejmować warstwy.

 Modne ciuszki dla dzieci na wiosnę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *